Relaxační masáže v salónu Absolon

Relaxační masáže


relaxačni masáž

Studio Absolon nabízí kromě kadeřnických služeb, kosmetických služeb a manikérských služeb, také služby péče o tělo. Zejména relaxační masáže

O pohodu a napravení některých neduhů těla se zde starají kvalifikované masérky.

Provádíme především:


Naše masérky si doplňují své bohaté zkušenosti v doškolovacích kurzech a seminářích. Tudíž využívají nejnovější poznatky o lymfatických drenážních technikách, zpevňujících kúrách, alternativních měkkých technikách a postupech včetně behaviorální diagnostiky.

relaxačni masáž

Zcela novým pracovníkem studia Absolon je přístroj Lymfoven, který je schopen suplovat šikovné ruce masérek a masérů. Jsou to vlastně kalhotové návleky s vysokým pasem, které se umí velmi přesvědčivě postarat o již zmiňovanou anticelulitidovou zpevňující kúru.

Jsme přesvědčeni, že i tato oblast studia Absolon Vás přesvědčí o naší profesionalitě.


Kineziologie


kineziologie

V našem kosmetickém a vlasovém studiu je možné využít terapie metodou Kineziologie prováděné Šárkou Hlavičkovou.

Metoda pracuje s faktem, že náš mozek funguje jako počítač, který koordinuje činnost svalstva. Naše svaly jsou signalizátorem centrálního nervového systému. Metodou One Brain lze pomocí jednoduchého svalového testu získat přesné a spolehlivé informace o klientovi a jeho problému na úrovni vědomí, podvědomí i buněčné paměti.

Využitím této metódy jsou diagnostikovány a odstrňovány negativní následky z těla člověka po prožitém stresu.


Přístrojová lymfodrenáž


přístrojová lymfodrenáž na pomáhá trvalému zhubnutí

Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin až po bříško trvá 50min a napomáhá lepší funkci lymfatického systému celého těla (nedoporučuje se lidem s křečovými žílami a problémy se štítnou žlázou)

Přístrojová lymfodrenáž má řadu pozitivních účinků na lidské tělo. Například zlepšuje metabolismus, pomáhá při detoxikaci organismu, zvyšuje fyzickou kondici. Ve zdravotnictví je využívána při léčbě otoků a podobně.

přístrojová lymfodrenáž odstraňuje pomerančovou kúru

Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin, je vhodná také jako prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin.

Působením přístrojové lymfodrenáže v končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně jsou odstraňovány otoky. Přístrojová lymfodrenáž nejen léčí, ale je také vhodným preventivním opatřením. Pro dosažení co nejvyššího efektu, je nutné provádět lymfodrenáž opakovaně.

V prvním cyklu doporučujeme provádět přístrojovou lymfodrenáž 2-3x za týden alespoň v 10 kúrách. V následném udržovacím cyklu stačí provádět přístrojovou lymfodrenáž 1x za 14 dnů.


Ceník přístrojové lymfodrenáže


Popis služby Cena
Cena jedné kúry 270,- Kč
Cena deseti kúr 2.500,- Kč


NEPŘEHLÉDNĚTE


S kým spolupracujeme ......

Studio Absolon spolupracuje s Martinou Valentovou na cvičebně rozmazlovacích pobytech jejího relaxačního studia VITALITY.