Kosmetické a vlasové studio - poskytované služby

Kosmetické a vlasové studio je tu pro vás


kosmetické a vlasové studio Absolon

Kosmetické a vlasové „Studio Absolon“ je zaměřeno na klienty, kteří potřebují osobitý přístup v poradenství, jak vypadat lépe.

Rádi Vám v našem salónu poskytneme kosmetické ošetření vhodné pro Váš typ pleti, ale také poradenství v oblasti vizážistiky nejen pro ženy, ale i pro muže.

Naše kosmetické studio se vyznačuje osobitým přístupem ke každému klientovi. Profesionalita, klubové prostředí a příjemné vystupování je u nás prioritou.


Kvalitní kosmetické a vlasové přípravky


kosmetika For Life & Madaga

Kosmetické přípravky, které kosmetické a vlasové studio Absolon používá jsou dermatologicky schváleny.

V oblasti pleťové kosmetiky spolupracujeme s firmou FOR LIFE & MADAGA, AINHOA, GERMAIE de CAPUCCINI, ELEMENTS, THUYA, CANADERM OZONOVÁ kosmetika – vývoj Mudr. Milan Veselý.

kosmetika For Life & Madaga

Kosmetické ošetření jsme schopni provádět i na opravdu velmi citlivé pleti (ekzém, lupénka) díky kosmetickým přípravkům druhé generace ochranné kosmetiky 2DERM. Tyto kosmetické přípravky je možné zakoupit i pro domácí péči.

V oblasti vlasové kosmetiky používáme kosmetické přípravky firmy L´oréal - Inoa, Selective.


Kosmetické a vlasové studio i pro muže


* * * MUŽI NEBOJTE SE také navštívit naše studio * * *

kosmetické služby pro muže

Ano, v dnešní době dokonce i muži využívají služeb kosmetických salónů, v tom není ani naše kosmetické a vlasové studio výjimkou.

Všem mužům, kteří chtějí a potřebují vypadat upraveně, nebo si potřebují jen tak odpočinout a „vypnout“, jsme v kosmetickém a vlasovém studiu Absolon připraveni poskytnout kvalitní a profesionální péči v oblasti poradenství, pleťové kosmetiky, vlasové kosmetiky, vizážistiky a relaxačních masáží.