Manikúra a pedikúra v kosmetickém a vlasovém studiu Absolon

Manikúra a nehtová modeláž


manikúra nehtů

V našem kosmetickém salónu provádíme v rámci manikúry nejen čištění nehtů, ale také zarovnání nehtů a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.

Jedná se nejen o estetickou záležitost, ale péčí o Vaše ruce můžete tak zamezit některým onemocněním jako jsou záděry, infekce, nesprávně rostlé nehty a další.

Ošetření nehtů technikou P-shine

Technika P-shine, je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.

Nehtová modeláž

Nehtová modeláž je prováděna gelovou technikou se zdobením barvami, gely, glitry, obrázky (gelové nehtíky provádíme i na nohy).

modeláž nehtů zdobení nehtů

V rámci nehtové modeláže provádíme také zpevnění přírodních nehtů s využitím speciální nehtové kosmetiky.NOVINKA CND SHELLAC

permanentní lakování CND SHELLAC

NOVINKA CND SHELLAC je permanentní lakování s trvanlivostí gelu v mnoha barevných odstínech. Nehet se nezbrušuje, jen lakuje několika vrstvami a zapéká pod UV lampou. Odstranění Shellacu se provádí pomocí acetonových zábalů, tedy bez broušení. Procedura trvá jen několik minut.

Trvanlivost techniky CND SHELLAC je až 3 týdny. Osobně považuji tuto techniku za velmi revoluční, neboť nedochází k poškození nehtů ani nehtového lůžka. Klientka si může Shellac dopřát kdy chce, bez nutnosti pravidelného doplňování.


Ceník manikúra a nehtová modeláž


Popis služby Cena
Základní manikúraod 290,- Kč
Gelová modeláž nehtů od 650,- Kč
P-shine technika pro regeneraci nehtů 390,- Kč
CND SHELLAC 490,- Kč
Zdobení a francouzská manikúra na Shellac je možná od 80,- Kč

Pedikúra


zdobení nehtů

Ošetření trvá přibližně 1 hodinu. Pokud se nehty upravují lakováním nebo potahují gelem čas se může prodloužit.

Po dokonalém změkčení, naše pedikérka skalpelem odstraní ztvrdlou kůži. Pak následuje:


Ceník pedikúra


Popis služby Cena
Celkové ošetření nohou 350,- Kč
Lakování nehtů od 40,- Kč
Potažení nehtů UV gelem od 220,- Kč