Kosmetické služby ve studiu Absolon

Kosmetické ošetření a vizážistika


kosmetika For Life & Madaga

Poskytujeme základní kosmetické procedury, poradenství (barevná typologie, líčení), líčení pro zvláštní příležitosti jako je ples, svatba, ale i denní či večerní líčení. Extravagance nám není cizí.

Součástí našich služeb v oblasti kosmetiky je také diagnostika pleti, která Vám umožní zjistit, jak správně ošetřovat Vaši pleť. Rádi Vám poradíme jakou kosmetiku a jaký typ přípravků používat, aby Vaše pleť zůstala stále svěží, upravená a hydratovaná.

Postup při kosmetickém ošetření pleti


kosmetika For Life & Madaga

Pokud si klientka žádá, můžeme v této fázi zařadit masáž, která stimuluje pleť pro čištění. V našem studiu však dáváme přednost až konečné relaxační masáži.Postup při kosmetickém čištění pleti

Před čištěním pleti používáme změkčující gel.


kosmetika For Life & Madaga

Před konečnou úpravou pleti je možné zažehlit, pomocí galvanické žehličky, sérum nebo přírodní kolagen. Na ošetřenou pleť se nanáší konečný krém a dle požadavku klientky můžeme nalíčit pro příjemnější pocit.

Depilaci provádíme cukrovou pastou PANDHY´S. Jedná se o velmi šetrnou metodu, kterou je možné depilovat i podpaží, na které se např. vosková depilace nedoporučuje.

Touto technikou se i velmi snadno a dokonale upravuje tvar obočí.

Kompletní služby z oboru vizážistika


denní líčení

Ceník některých kosmetických služeb


Popis kosmetické služby Cena
Základní kosmetické ošetření pleti trvá cca 1,5 hod.od 690,-Kč
Depilace pod nosíkem a na tvářích od 100-250,- Kč
Depilace podpaží …250,- Kč
Barvení řas a barvení obočí barvami od firmy THUYA od 80,- Kč
Trvalá na řasy značkou THUYA od 550,- Kč
Depilace ostatních částí těla /dle použitého materiálu a vynaloženého času/

Prodlužování řas zatím v našem studiu neprovádíme, protože čekáme na kvalitnější technologii prodlužování řas, které tolik neničí přírodní řasy.